Kategooriad

Ostukorv  

toode (tühi)

Pilt suhkrulehele Decor Paper Plus, ca A4 (21x29 cm)

Söödavate piltide printimiseks välja töötatud "paber" sobib kasutamiseks kõikide tordikatetega. Parim on pilt paigutada suhkrumassi, martsipani, võikreemi või šokolaadiganašiga kaetud pinnale (liigne niiskus sulatab pilti). PS! Enne kasutamist tuleb suhkrulehe küljest eemaldada kile! Ühele lehele võib mahutada mitu pilti.  Palun lugege tellimisinfot altpoolt!

Rohkem infot

7,50 €

SUDEC4

Saadavus: Laos

Soovilisti

Suhkrulehe paksus on ca 0,5 mm, suurus 21x29 cm (ca A4).

Koostis: 

paksendaja modifitseeritud tärklis E1422, E1412, paksendaja E460i, E414, E415, maltodekstriin, niiskusesäilitaja glütserool, suhkur, vesi, dekstroos, toiduvärv E171, emulgaator E435, E471, E491, säilitusaine E202, happesuse regulaator E330, lõhna- ja maitseaine

Toiduvärvide koostis: vesi, propüleenglükool E1520, niiskusesäilitaja E422, toiduvärvid E133, E122*, E102*, E110*, E151, happesuse regulaator E330

* võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele 

OLULINE INFO PILDI TELLIMISE KOHTA:

Kui soovite pilti tellida läbi e-poe, siis saate peale tellimuse kinnitamist arve, mille põhjal tasuda. Kui makse on tasutud, siis võtame pildi järjekorda ning postitame esimesel võimalusel.

Kui soovite pilti kätte saada meie kauplusest Mustika keskuses, siis peaksite saatma pildi meile e-mailile koos sellekohase infoga ning anname vastuse, millal võite pildile järele tulla. Pildi eest saate tasuda järeletulles. Kindlasti tuleks ära oodata kinnitav kiri, et Teie tellimus on kätte saadud ning arvesse võetud. 

 

Pildifailid tuleks saata meile e-mailile: tellimused@suhkrukunst.ee.

Meie kanname selle toiduvärviprinteri abil söödavale paberile. Ise saad valida pildile sobiva suuruse, kuju ja teksti. Parima tulemuse saavutamiseks peab A4 pildi suurus olema vähemalt 1000 pikslit (pikem külg) ning resolutsioon soovitavalt 300dpi. PS! Failid saab edastada AINULT e-maili teel! Me ei võta vastu faile mälupulgal ega skänneeri pilte paberkandjalt! Me ei prindi rahatähti!

PS! Söödavate piltide puhul tuleb arvestada, et toiduvärviprinterid ei anna täpselt 1:1le värvitulemust ja söödava pildi värvid võivad erineda originaalfailist.

Piltide valmimisaeg oleneb järjekorras olevate piltide arvust ja tööde keerukusest. Üldjuhul teeme pildid valmis 2 tööpäeva jooksul peale makse laekumist meie arvelduskontole, pikema järjekorra puhul võib aega minna kuni 5 tööpäeva (+postitamine).

Kommentaarid puuduvad

Ainult registreerinud kasutajad saavad kommenteerida.