Tere tulemast, Logi sisse
Tooteid pole valitud
Transport 0,00 € Summa 0,00 €
Kassasse
Kõik sooduspakkumised
-- Hind: odavamad eespool Hind: kallimad eespool Tootenimetus: A kuni Z Tootenimetus: Z kuni A Laosolevad eespool Sorteeri
Komplekti kuulub 4 erinevat küpsisevormi. Vormi suurus ca 7,6cm. Tootja: Wilton.
Vali võrdluseks
Komplekti kuulub 7 erinevat küpsisevormi. Vormi suurus ca 4-9cm. Tootja: Wilton.
Küpsisevormid on ideaalsed kookide, suhkrumassi, martsipani, juustu, võileibade jpm lõikamiseks.
Komplekti kuulub 3 vormi. Suurus vormidel ca 5-10cm.
Komplekti kuuluvad südame-, pilve- ja ükssarvikuvorm.
Komplekti kuulub 6 erinevas suuruses vormi. Suurused ca 5- 15cm.
Komplekti kuulub 6 valgeplekist valmistatud ja vastupidavuse suurendamiseks värviga kaetud küpsisevormi dinosauruste valmistamiseks. Vormide suurus ca 15,2 cm.
Valgeplekist valmistatud ja vastupidavuse suurendamiseks värviga kaetud piparkoogivormid suuruses 4-12,5 cm. Komplektis 7 tk.
Metallist piparkoogivormid suuruses 3,8-7,6 cm kaunis ja praktilises metallkarbis. Komplektis 5 tk. Sobib hästi ka kingituseks.
Komplekti kuulub 6 kahepoolselt kasutatavat ringivormi, ühelt poolt lainelise, teiselt sirge servaga. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. Läbimõõdud ca 4,8-9,9 cm.
Komplekti kuulub 2 metallist vormi animafilmist "Lumemees ja lumekoer" tuttavate tegelastega. Lumemehe vormi kõrgus ca 11,5 cm, lumekoeral 7,5 cm.
Komplekti kuulub 2 metallist lumehelbevormi läbimõõduga ca 10 cm ja 7 cm, mis on kokku seotud kauni paela ja pühadesooviga.
Komplekti kuulub 5 plastist südamevormi ja karp nende hoiustamiseks. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. Läbimõõdud ca 4,4-8,6 cm.
Komplekti kuulub 5 kahepoolselt kasutatavat ruuduvormi, ühelt poolt lainelise, teiselt sirge servaga. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. Suurused ca 3,5-7,6 cm.
Komplekti kuulub 5 plastist tähevormi ja karp nende hoiustamiseks. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. Läbimõõdud ca 3,5-9,1 cm.
Valgeplekist valmistatud ja vastupidavuse suurendamiseks värviga kaetud küpsisevormid suuruses 8,3-11,4 cm. Komplektis 7 tk.
Komplekti kuuluvad valgeplekist detailsed numbrivormid 0-9. Vormide suurus ca 6,4 cm.
Komplekti kuulub 9 valgeplekist valmistatud loomakujulist küpsisevormi. Vormide suurus vahemikus ca 4,4-11,4 cm.
Valgeplekist küpsisevormid ükssarvikutordi kaunistamiseks. Komplektis 5 tk.
Komplekti kuulub 4 valgeplekist valmistatud ja vastupidavuse suurendamiseks värviga kaetud küpsisevormi.
Komplekti kuulub 7 valgeplekist valmistatud küpsisevormi.
Valgeplekist numbrivormid 0-st 9-ni, kõikide läbimõõt ca 3,5 cm. Valmistatud Saksamaal. Ainult käsipesu!
Nüüd saad küpsised tõeliselt personaalseks muuta nendesse omapoolseid õnnesoove, tekste ja numbreid pressides. Komplekt sisaldab kasutusjuhendit ja retsepti, tähehoidjat, 55 tähte (ei sisalda täpitähti), 18 numbrit, 12 märki.
Nüüd on piparkoogimaja valmistamine veelgi lihtsam! Unusta šabloonide joonistamine ja väljalõikamine ning kasuta hoopis seda komplekti. Lisaks maja detailidele on kaasas ka kuusevorm. Valmis maja suurus ca 20x13 cm, kõrgus 17 cm. Kaasas põhjalik eestikeelne kasutusjuhend koos retseptidega! Toodetud Saksamaal.
Valgeplekist geomeetriliste kujundite vormid kasutamiseks kõikvõimalike materjalidega, sh martsipani, suhkrumassi, taignate, juustu, juurviljade, puuviljade jmt lõikamiseks. Vormide läbimõõt: ca 2 cm. Ainult käsipesu!
Kvaliteetne roostevabast terasest komplekt, võib pesta nõudepesumasinas. Komplekti kuulub 4 erinevat vormi, suurusega ca 3 cm. Tootja: Städter.
9 plastist numbrivormi küpsiste ja tordikaunistuste vormimiseks (sobivad kasutamiseks nii taignate kui suhkrumassi ja martsipaniga). Vormide läbimõõt ca 3,5-4 cm.
Reljeefse pinnaga plastist vormid sobivad nii piparkookide valmistamiseks kui suhkrumassist ja martsipanist kujukeste välja lõikamiseks. Vormi suurused ca 4-5 cm. Komplektis 4 tk: astelpõõsalehed, täht, käbi ja lumehelves. Efektsed piparkoogid saad, kui lõikad vormidega kujud taignast välja, küpsetad ning katad hiljem sama vormiga välja lõigatud...
Võrratu komplekt omanäoliste ja perfektsete jõuluküpsiste valmistamiseks. Komplekti kuulub silikoonist käepidemega plastist küpsisevorm (kandiline), silikoonist šokolaadivorm 3 erineva disainiga ja retseptiraamat nii soolaste kui magusate küpsiste retseptidega. Hea kingiidee! Plastist vorm sobib aastaringselt küpsiste valmistamiseks.
Võrratu komplekt omanäoliste ja perfektsete jõuluküpsiste valmistamiseks. Komplekti kuulub silikoonist käepidemega plastist küpsisevorm (ümmargune), silikoonist šokolaadivorm 3 erineva disainiga ja retseptiraamat nii soolaste kui magusate küpsiste retseptidega. Hea kingiidee! Plastist vorm sobib aastaringselt küpsiste valmistamiseks.
Võrratu komplekt omanäoliste ja perfektsete jõuluküpsiste valmistamiseks. Komplekti kuulub silikoonist käepidemega plastist küpsisevorm (ümmargune), silikoonist šokolaadivorm 3 erineva disainigaja retseptiraamat nii soolaste kui magusate küpsiste retseptidega. Hea kingiidee! Plastist vorm sobib aastaringselt kasutamiseks.
Reljeefse pinnaga plastist vorm sobib nii küpsiste valmistamiseks kui ka suhkrumassist ja martsipanist südamete välja lõikamiseks. Vormi suurus: 4x7 cm. Pressitava tekstiga "Home made". Vorm on kenas kinkepakendis koos ingliskeelse retseptiga.
Reljeefse pinnaga plastist vorm sobib nii küpsiste valmistamiseks kui ka suhkrumassist ja martsipanist kujundite välja lõikamiseks. Vormi suurus: 4x7 cm. Pressitava tekstiga "Happy birthday". Vorm on kenas kinkepakendis koos ingliskeelse retseptiga.
26 detailset plastist tähevormi küpsiste ja tordikaunistuste vormimiseks (sobivad kasutamiseks nii taignate kui suhkrumassi ja martsipaniga). Ei sisalda täpitähti. Vormide kõrgus ca 5,3 cm.
13 detailset plastist numbrivormi ja märki (küsimärk, võrdusmärk, pluss- ja miinusmärk) küpsiste ja tordikaunistuste vormimiseks (sobivad kasutamiseks nii taignate kui suhkrumassi ja martsipaniga). Vormide kõrgus ca 5,3 cm.
Komplekti kuulub 6 lillevormi läbimõõduga 33 mm, 45 mm, 59 mm, 75 mm, 94 mm ja 114 mm. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. PME vormid on valmistatud väga tugevast ja vastupidavast plastist.
Komplekti kuulub 6 südamevormi läbimõõduga 31 mm, 45 mm, 64 mm, 81 mm, 95 mm ja 108 mm. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. PME vormid on valmistatud väga tugevast ja vastupidavast plastist.
Komplekti kuulub 6 ovaalivormi mõõtudega 70x44 mm, 88x56 mm, 106x70 mm, 126x82 mm, 146x96 mm ja 166x108 mm. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. PME vormid on valmistatud väga tugevast ja vastupidavast plastist.
Komplekti kuulub 6 ruuduvormi mõõtudega 46x46 mm, 62x62 mm, 78x78 mm, 94x94 mm, 110x110 mm ja 126x126 mm. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. PME vormid on valmistatud väga tugevast ja vastupidavast plastist.
Komplekti kuulub 6 ringivormi läbimõõduga 46 mm, 62 mm, 78 mm, 94 mm, 110 mm ja 126 mm. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. PME vormid on valmistatud väga tugevast ja vastupidavast plastist.
Komplekti kuulub 6 tähevormi mõõtudega 40 mm, 56 mm, 75 mm, 87 mm, 102 mm ja 118 mm. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. PME vormid on valmistatud väga tugevast ja vastupidavast plastist.
Komplekti kuulub 4 vormi. Vormid sobivad nii suhkrumassist / martsipanist kaunistuste kui ka küpsiste välja lõikamiseks. Plastist vormid sobivad hästi kasutamiseks koos lastega. PME vormid on valmistatud väga tugevast ja vastupidavast plastist.
Komplekt 26st kirjatähest ja 26st trükitähest. Kõrgus kirjatähtedel ca 12mm. Kõrgus trükitähtedel ca 30mm.
Küpseta koos lastega vahvaid Käsilaste küpsiseid! Komplekti kuuluvad kahe tegelasega vormid (Bob ja Kevin) ja rõngas vormide koos hoiustamiseks. Bobi vormi mõõdud: ca 9x5,5 cm, Kevin ca 12x5,5 cm. Sobib kasutamiseks ka suhkrumassi ja martsipaniga. Valmistatud metallist, ei sobi pesemiseks nõudepesumasinas.
Küpseta koos lastega vahvaid autoküpsiseid! Komplekti kuulub autovorm (ca 11x4 cm), lipuvorm (ca 7,5x6,2 cm) ja rõngas vormide koos hoiustamiseks. Sobib kasutamiseks ka suhkrumassi ja martsipaniga. Valmistatud metallist, ei sobi pesemiseks nõudepesumasinas.
Küpseta koos lastega vahvaid Star Warsi teemalisi küpsiseid! Komplekti kuulub Yoda peavorm (ca 13x5 cm), Darth Vaderi peavorm (ca 7,5x8,3 cm) ja rõngas vormide koos hoiustamiseks. Sobib kasutamiseks ka suhkrumassi ja martsipaniga. Valmistatud metallist, ei sobi pesemiseks nõudepesumasinas.
tooteid: 10 20 50